Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POKECRAFT [mod Pokécube][No Lag][Launcher][100 slotów][24/7][DEDYK][arena splef/poekmon/PvP][250 nowych mobów][nowe rudy i rośliny][poszukuje adminów]


KlaKier23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPOWIEDŹ

911h.png

Start przewidywany na początek maja ZAPRASZAM

Pytania zadawane przez was

Alek12333, dnia 20 Kwie 2013 - 10:56, napisał:
ej a będą beta testy??

tak będą ponieważ jest to pierwszy taki serwer w Polsce ja narazie nie znalazłem większych bugów ale testy się odbędą

Jaca777, dnia 19 Kwie 2013 - 20:34, napisał:
OMG. Ale serwer... Gdyby to wypaliło! Napewno bym grał. Nie jestem fanem pokemonów, ale jak to czytam...! To aż się doczekać nie mogę. Chociaż w takich serwerach ( jak mówił pan SuccubusSlayer ) łatwo o spitolenie roboty przez brak chęci, czasu lub innych... elementów koniecznych. Mam nadzieje że ich wam nie zabraknie.

nie zabraknie jestem sam i powoli sklejam to w całość chciałbym troche wskazówek od was co można by jeszcze wrzucić na tego serwa

Alek12333, dnia 19 Kwie 2013 - 20:31, napisał:
będzie premium czy nonpremium??

Serwer będdzie No-Premium

SuccubusSlayer, dnia 19 Kwie 2013 - 20:30, napisał:
Fajnie by to było tylko się boje że to fake jest .


. i Będzie tak jak z pozostałymi?..
Projekt został wycofany z powodu nachalności użytkowników "Mpc forum?"

Nic z tych rzeczy właśnie chciałby aby serwer łapał jak najwięcej ludzi i jeżeli hosting nie nawali powinno być wszystko ok




Pliki v1.20

 

https://www.dropbox.com/s/vozhpql4uopoz3x/.minecraft.zip

Skan

http://img534.imageshack.us/img534/2180/skanh.png

IP:

s50.mineserv.eu:48992

Konkurs wiedzy pokemon

TheAnayer - 1

Nightingale - 2

Nostale - 3

Alek12333 - 3

Saquato - 1

Woojsman - 2

A kalesony kurwa


  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Maja? KU**AAAAAAAA DAWAĆ MI TO JUŻ JutRO :DDD

 

Jestem wielkim fanem pokemonów czekam aby stać się liderem grup w całym świecie JESTEM GOTÓW WŁĄCZAĆ TUTAJ ZARAZ SERWER !



Już klikam śledź macie tutaj szybko wystartować bo poprostu puszczę.... Dawać instalkę i serwer ON :D

Opublikowano

OMG. Ale serwer... Gdyby to wypaliło! Napewno bym grał. Nie jestem fanem pokemonów, ale jak to czytam...! To aż się doczekać nie mogę. Chociaż w takich serwerach ( jak mówił pan SuccubusSlayer ) łatwo o spitolenie roboty przez brak chęci, czasu lub innych... elementów koniecznych. Mam nadzieje że ich wam nie zabraknie.

708121422388637873334.png

Opublikowano

nie nazwał bym tego problemamami tylko mapa jest przepełnionoa pokemonami i na początku będzie ciężko przeżyć jak np zaatakuje nas stado butterfly-ów xD

 

ale pewien kolega z mpc wlaśnie się tym zajął

A kalesony kurwa


Opublikowano

ej a będą beta testy??

 

tak będą ponieważ jest to pierwszy taki serwer w Polsce ja narazie nie znalazłem większych bugów ale testy się odbędą

 

OMG. Ale serwer... Gdyby to wypaliło! Napewno bym grał. Nie jestem fanem pokemonów, ale jak to czytam...! To aż się doczekać nie mogę. Chociaż w takich serwerach ( jak mówił pan SuccubusSlayer ) łatwo o spitolenie roboty przez brak chęci, czasu lub innych... elementów koniecznych. Mam nadzieje że ich wam nie zabraknie.

 

nie zabraknie :P jestem sam i powoli sklejam to w całość chciałbym troche wskazówek od was co można by jeszcze wrzucić na tego serwa

 

będzie premium czy nonpremium??

 

Serwer będdzie No-Premium

 

Fajnie by to było tylko się boje że to fake jest :).

 

 

. i Będzie tak jak z pozostałymi?..

Projekt został wycofany z powodu nachalności użytkowników "Mpc forum?"

 

Nic z tych rzeczy właśnie chciałby aby serwer łapał jak najwięcej ludzi i jeżeli hosting nie nawali powinno być wszystko ok

A kalesony kurwa


Opublikowano

tak będą ponieważ jest to pierwszy taki serwer w Polsce ja narazie nie znalazłem większych bugów ale testy się odbędą

 

 

nie zabraknie :P jestem sam i powoli sklejam to w całość chciałbym troche wskazówek od was co można by jeszcze wrzucić na tego serwa

 

 

Serwer będdzie No-Premium

 

 

Nic z tych rzeczy właśnie chciałby aby serwer łapał jak najwięcej ludzi i jeżeli hosting nie nawali powinno być wszystko ok

Mistrzu dawaj mi tutaj zaraz instalkę i IP serwera bo zaraz serio nie wytrzymam do końca kwietnia -,-

 

Wskazówek - BRAK Taki serwer to jest cudo bez wskazowek , DAWAJ Start :D serio bedę spamił :DD Rifreszuje co 5 minut..

Opublikowano

@top
Zapewniam to nie jest 1 serwer w Polsce... MyCraft wypuścił ostatnio podobny zresztą na YT jest z 5 takich serwerów ;] Jednak brawa za zastosowanie innego moda niż PixelmonMod za to należy się pochwała, podsumowując pewnie zagram gdyż zaciekawiły mnie rośliny i te 250 pokemonów (pixelmon zawiera ok 150) :)


Ps. Jeśli szukacie pomocy w budowie mapy itd zapraszam na mój profil na PlanetMInecraft link w profilu .

s4ElBud.png
Opublikowano

Serwer wygląda na prawdę ciekawie nie mogę się doczekać startu na 100% zagoszcze na serwerze tak ps. Wiadomo kiedy start bety i czy będzie otwarta? :P

Opublikowano

@top

Zapewniam to nie jest 1 serwer w Polsce... MyCraft wypuścił ostatnio podobny zresztą na YT jest z 5 takich serwerów ;] Jednak brawa za zastosowanie innego moda niż PixelmonMod za to należy się pochwała, podsumowując pewnie zagram gdyż zaciekawiły mnie rośliny i te 250 pokemonów (pixelmon zawiera ok 150) :)

 

 

Ps. Jeśli szukacie pomocy w budowie mapy itd zapraszam na mój profil na PlanetMInecraft link w profilu .

 

pisząc żę to jest pierwszy serwer w polsce miałem namyśli że z tym modem bo pixelmon jest znany a pozatym tam odbywa sie turowa walka pokemon a na tym serwerze walka odbywa sie w czasie rzeczywistym ;p

 

a wracając do pokemon to może być ich jeszcze wiecej z racji że ludzie cały czas piszą doadatki zawieirające nowe moby :D

A kalesony kurwa


Opublikowano

ok pliki dla chetnych wrzucone można sobie powoli ogarnąć moda na single pobrany plik należy wypakować w folderze dane aplikacji

(start -> uruchom -> wpisz %appdata% -> enter) i zastąpić bierzący plik .minecraft w razie problemów pisać

A kalesony kurwa


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...